اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی یعنی این که متقاضی بدون نیاز به کار کردن در کشور مقصد می تواند زندگی خود را اداره کند. به شرطی که هر متقاضی حداقل 500 هزار یورو برای خرید آن ملک هزینه کرده باشد. در این مرحله سرمایه گذاری توسط وکلای ما به نام شخص متقاضی انجام می شود. موناکو، کشوری مستقل واقع در ریوییرای فرانسه، از دیر باز به دلیل داشتن یک سبک زندگی لوکس شهرت داشته است. همچنین دارنده اجازه اقامت می تواند به سایر کشورهای عضو پیمان شنگن مسافرت کند و حداکثر سه ماه در آنها اقامت داشته باشد منوط بر اینکه منعی برای حضور وی در کشور مورد نظر وجود نداشته باشد.

بنابراین شخص متقاضی باید مدت زمان مشخصی که در ترکیه 5 سال در نظر گرفته شده است را در این کشور زندگی کند و این سوابق را بصورت عملی نشان دهد. کشور اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی است. اگر به صورت شراکتی با همسر باشد قابل قبول است. اقامت دائم در شرایطی امکان پذیر است که شخص سوء پیشینه نداشته باشد.

افرادی که مایل به مهاجرت تحصیلی و یا کاری به اسپانیا هستند هزینه تحصیل و زندگی در اسپانیا را به دقت بررسی می کنند و برای گذران زندگی در اسپانیا هزینه تحصیل و زندگی در اسپانیا را پیش از سفر پیش بینی می نمایند. 4)گواهی تمکن مالی: قبل از روز مصاحبه از بانک اخذ میشود.

در حال حاضر وکلای گرجی شرکت سام جورجیا فقط اقامت سی روزه را انجام می دهند ، زیرا با توجه به سخت شدن اخذ اقامت گرجستان و همچنین ارائه مدارک فراوان در این زمینه ، ۱۰ روز یا ۲۰ روز زمان کمی برای وکلای ماست و احتمال رد شدن پرونده افزایش می یابد. اسلواکی کشوری در مرکز اروپا است که با جمهوری چک، لهستان و اتریش هم مرز است.

همچنین این شهر از نظرسطح خدمات بهداشتی و درمانی در رده A اروپا قرار دارد. اما توجه داشته باشید با این نوع ویزا اجازه هیچ گونه کار یا فعالیت شغلی مثل تجارت یا تحصیل در ترکیه را نخواهید داشت. کلیه اقامت های ذکر شده، اکثرا اقامت موقت 5 ساله می باشند. طبق مقررات اولین درخواست برای اقامت موقت اتریش باید شخصاً توسط متقاضی در سفارت اتریش در کشور مبدأ پر شود.

Title Loaded From File

Advertisements